SeeD Theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: More
ru: Ещё

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Categories
ru: Категории

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Close
ru: Закрыть

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Display breadcrumb
ru: Показывать навигационную линейку

en: Breadcrumb separator
ru: Разделитель для навигационной линейки

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Go to page @number
ru: На страницу номер @number

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Text only. Dont forget to include spaces.
ru: Только текст. Не забудьте поставить пробелы.

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.

en: Post Content
ru: После содержимого

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Header First
ru: Первый заголовок

en: Header Second
ru: Второй заголовок

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
