SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Close
ca: Tanca

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
