SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Close
fi: Sulje

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header First
fi: Ylätunniste (ensimmäinen)

en: Header Second
fi: Ylätunniste (toinen)

en: Preface Second
fi: Esipuhe (toinen)

en: Preface Third
fi: Esipuhe (kolmas)

en: Postscript Second
fi: Jälkikirjoitus (toinen)

en: Postscript Third
fi: Jälkikirjoitus (kolmas)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Get a new password
fi: Hanki uusi salasana
