SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
