SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Close
hu: Bezár

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.

en: Post Content
hu: Tartalom beküldése

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Pre Content
hu: Tartalom előtt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Get a new password
hu: Új jelszó igénylése
