SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
