SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
