SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Updated:
lv: Labots:

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Close
lv: Aizvērt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
