SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
