SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: More
si: තව

en: Help
si: සහාය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
