SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Close
ug: يېپىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Submitted by !username on !datetime.
ug: !username  يوللىعۇچى  !datetime
