SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Categories
uk: Категорії

en: Login
uk: Вхід

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Welcome
uk: Вітання

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Close
uk: Закрити

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Submitted by !username on !datetime.
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Preface Third
uk: Третій пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Create a new user account
uk: Створити новий обліковий запис користувача

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Get a new password
uk: Отримати новий пароль
