SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Close
ar: إغلاق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
