SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »
