SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Close
et: Sulge

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Status message
et: Olekuteade

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
