SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
