SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Close
gl: Pechar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
