SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Login
hr: Prijava

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
