SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
