SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: up
ky: өйдө

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
