SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Close
sk: Zatvoriť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Get a new password
sk: Získať nové heslo
