SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Updated:
sq: Rifreskimi:

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
