SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Footer First
sr: Прво заглавље
