SeeD Theme (7.x-2.0-beta5) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Login
sv: Logga in

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Close
sv: Stäng

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Inlagt av !username !datetime.

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Get a new password
sv: Få ett nytt lösenord
