SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
