SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Updated:
ast: Anováu:

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
