SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Updated:
bg: Обновен:

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
