SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Login
el: Είσοδος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
