SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Status message
jv: Status pesen

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
