SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
