SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
