SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
