SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Help
ps: مرسته

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Close
ps: تړل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
