SeeD Theme (7.x-2.0-beta4) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Close
am: ዝጋ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
