SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Close
az: Bağlı

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
