SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Close
cs: Zavřít

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
