SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
