SeeD Theme (7.x-2.0-beta6) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
