Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Middle column
sk: Stredný stĺpec

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Hidden
sk: Skryté

en: Primary
sk: Primárny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
