Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.10) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Separator
ca: Separador

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Hidden
ca: Ocult

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
