Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.10) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Separator
tr: Ayraç

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Middle column
tr: Orta sütun

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Hidden
tr: Gizli

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
