Seeds (7.x-1.11) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Separator
id: Pemisah

en: Left side
id: Sisi Kiri

en: Middle column
id: Kolom tengah

en: Right side
id: Sisi Kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
