Seeds (7.x-1.13) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
