Seeds (7.x-1.13) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Separator
uk: Розділювач

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Hidden
uk: Приховано

en: Alt Text
uk: Альтернативний текст

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Before Content
uk: Перед вмістом

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: After Content
uk: Після вмісту
