Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.14) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Hidden
eo: Kaŝita
