Seeds (7.x-1.14) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Separator
pt: Separador

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Hidden
pt: Oculto

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
