Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.15) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Separator
ar: فاصل

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Hidden
ar: مخفي

en: Alt Text
ar: النص البديل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
