Seeds (7.x-1.16) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Middle column
te: మధ్య వరుస

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
