Seeds (7.x-1.18) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Hidden
ast: Anubríu
