Seeds (7.x-1.18) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Hidden
bg: Скрит
